Herkese merhaba,

Tam 1 ay önce bugün blogumu herkese açtım. Sitede önceki yazıların tarihini görüp “bu blog 1 ay önce açılmamış ki” diyebilirsiniz. 13 Haziran tarihi blogumun tüm kullanıcılara açılış tarihidir.

1 ay boyunca içerik üretmekten çok teknik meselelerle uğraştım. Blogumu herkese açmadan önce her şeyi hallettim sanıyordum ama yanılmışım. Sorunlar birbirini kovalıyor. İlk defa bir web sitesinin tüm yönetimi benim elimde. Dolayısıyla bir sorunun çözümü normalden uzun sürüyor. Her ne kadar genel bir bilgiye sahip olsam da bu durum böyle. Çok büyütülecek şeyler olmasa da sanırım birkaç gün daha bunlarla uğraşmam gerekiyor. Şimdilerde Google’ın sitemi saçma sapan indekslemesine bir çözüm arıyorum. Kesin bir yerde hata yaptım. Bilen varsa söylesin 🙂

Geçtiğimiz 1 ay benim için farklıydı. İlgilenmem gereken bir blogum olduğu bilinci ve Dijitaller’de yazıyor olmam çoğu zaman boşa vakit geçirmemi engelledi. Tabi 1 ay boyunca sürekli blogumla ilgilendiğimi söylersem yalan olur. Yeri geldi yan gelip yattım, yeri geldi oyun oynadım.

Öyle ya da böyle bir şekilde 1 ay geçti. Önümüzdeki aylarda blogun güncelliğini korumasına daha çok dikkat edeceğim (Sanırım bunu her ay kedime söyliyeceğim). Her ne kadar yukarıda sorunlardan bahsetsemde henüz öyle çok büyük bir sorunla karşılaşmadım. İlerleyen günlerde bakalım neler göreceğiz. Blogumu okuyan ve beni destekleyen herkese teşekkürler.

Sevgiler…